Kalebet hesap kapatma işlemi sitenin kullanıcıları için sunduğu hesabı kapatma işlemidir. Bu işlemi gerçekleştirmek isteyen kullanıcılar sitenin destek ekibine bu isteklerini bildirir ve bu durumun nasıl gerçekleştirilebileceği hakkında bilgi alırlar. Kullanıcılar siteye bu durumu bildirdikleri zaman site kesinlikle bir caydırma politikası veya iş uzatma yapmaz. Direkt olarak site kullanıcısının neden ve ne sebeplerle hesabını kapatmak istediğini öğrendikten sonra hesap kapatma işleminin adımlarını başlatır. Yaklaşık yarım saat süren bu işlem sonucunda hesabınız kapatılmış olur. Fakat bazı durumlarda site yoğunluğu sebebiyle bu işlem 24 saati bulabilmektedir. O durumlarda sadece beklemeniz ve destek ekibiyle iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Kalebet Hesap Kapatma Adımları

Kalebet hesap kapatma işlemi adımları kullanıcılara destek ekibi tarafından anlatılan ve destek ekibiyle beraber götürülen bir işlemdir. Kullanıcıların ilk yapmaları gereken adım bu işlemi gerçekleştirmeden önce hesaplarındaki bonus ve bakiyeleri temizleyip dışa aktarmaktır. Bu işlem sayesinde hesabınızda para ve bakiye kalmaz ve tüm kazancınızı doyasıya, dilediğiniz yöntem ile kullanma fırsatı elde etmiş olursunuz.

Kalebet Hesap Kapatma Destek

Kalebet hesap kapatma işlemi boyunca destek ekibi sizlere tam destek sağlamak için her zaman hazır olacaklardır. Hesap kapatma işlemi kullanıcılar için oldukça kafa karıştırıcı ve zor bir işlem olabileceği gibi destek ekibine oldukça ihtiyaç duyacakları da bir işlemdir. Bu işlem ile kullanıcılar destek ekibi ile birlikte hesaplarını tamamen kapatabilir veya belirli bir süre için askıya alabilir. Bu süreye kullanıcı kendisi de karar verebilir ve bunu belirtebilir. Eğer tamamen kapatılırsa ve kapatılma durumu site tarafından disiplin suçu olarak kapatılmadığı durumlarda sitede tekrar hesap açabilir veya eski hesabı tekrar kullanılabilir hale getirebilir.