Redwin üyelik iptali işlemini yapmanın birden çok yolu ve sebebi bulunmaktadır. Bunlar Redwin sitesi üyelerinin yaşadığı sorunlar veya kişisel sebeplerden dolayı üyeliklerinin iptali olurken diğer bir sebep ise site içerisinde uygunsuz davranış sergileyen veya sahte kimlikle hesap oluşturma gibi konulardan dolayı oluşan Redwin tarafından hesap iptal edilmesidir. Bu ikinci durumda kullanıcı bir destek alamazken birinci durumda yani kullanıcı kaynaklı iptallerde müşterilerine canlı destek ve destek ekibi her zaman yardım için hazır bulunmaktadır. Redwin kayıt ol butonundan üyelik yapabildiğiniz gibi aynı şekilde üyeliğinizi iptal de edebilme hakkına sahipsinizdir.

redwin-hesap-kapatma-silme

Redwin Üyelik Silme Aşamaları

Redwin üyelik silme aşamaları iki aşamadan oluşur. Bunlardan ilki üyelik iptal işlemi ile ilgili nedeninizi belirlemek ve bu nedeni Redwin destek ekiplerine bildirmektir. Bildirirken ise dikkat etmniz gereken en önemli şey kullandığınız ifadelerin anlaşılır ve direkt olrak sorunu işaret eden ifadeler olmasıdır. Bu aşamayı atladıktan ve sorununuzu bildirdikten sonra Redwin yetkililerine talebeniz ulaşır. Kesinlikle diğer bahis sitelerinde olduğu gibi kullanıcıyı ikna etme, iş yavaşlatma veya işlemi uzatarak caydırma yöntemleri kullanılmamaktadır. Sisteme düşen talebinizin ardından size geri dönüş sağlayan yetkililer hesabınızı yaklaşık 24 saat ama resmi olarak en fazla 2 gün içerisinde iptal etmektedirler. Redwin hesap iptali konusunda da kullanıcılarını asla mağdur etmez.

Redwin Hesap Kapatma Ve Canlı Destek

Redwin hesap kapatma canlı destek çok önemli bir faktördür. Çünkü üyelik taleplerinin büyük bir kısmı canlı destek üzerinden iletilir ve canlı destek ekiplerimiz tarafından çözülür. Bu sebeple nasıl üye olma işlemini 7/24 yapıyorsanız üyelik iptal işlemini de canlı destek sayesinde 7/24 yapabilir ve bu konuda yardım alabilirsiniz. Redwin canlı destek ekibiyle her zaman yanınızdadır.